İade ve Değişimakgunluk.com
’dan yaptığınız alışverişte %100 memnun kalmadıysanız, ürününüzü size teslim edildikten sonra 14 gün içinde kolayca iade edebilirsiniz. Bu hizmetimizden yararlanabilmeniz için;

 • ürünün kullanılmamış,
 • orijinal ambalajında/kutusunda,
 • hasar görmemiş olarak gönderilmesi gerekmektedir. Bu şartları sağlamayan ürünlerin iade veya değişim işlemi gerçekleştirilmez.

Ürün İadesi İçin Yapmanız Gerekenler – İade Prosedürü

 1. Adım: İade talebinizi ve iade nedeninizi sipariş numaranız ile birlikte [email protected] adresine veya Whatsapp Destek Hattı‘na ileterek iade kargo kodunuzu alın. (Sipariş numaranız ödeme sonrası sipariş onay mailinde tarafınıza gönderilmektedir.)
 2. Adım: Ürünün orijinal ambalajı ile birlikte paketinizi hasar görmeyecek şekilde paketleyin. Tıpkı size gönderildiği şekilde sağlam bir paketleme yapıldığından emin olun.
 3. Adım: Hazırladığınız paketi size verilen iade kargo kodu ile birlikte herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesiyle bize gönderin. İade kargo kodu dışında herhangi bir bilgi istenmemektedir.
 4. Adım: Kargonuz tarafımıza ulaştığında uzman ekibimiz ürünlerin kullanılmamış ve hasarsız olduğunu onayladıktan sonra kanun gereği iade kargo bedeli (gönderim adresinize ve paket boyutuna göre hesaplanır) sipariş tutarınızdan düşülerek 24-48 saat içerisinde ödeme yaptığınız kredi kartına veya banka hesabına iade edilecektir.

Ürün Değişimi İçin Yapmanız Gerekenler – Değişim Prosedürü

Kargo maliyetlerindeki artış sebebiyle ürün değişimi yapılamamaktadır. Değiştirmek istediğiniz ürünü iade ederek yeniden sipariş vermeniz gerekmektedir.

İadesi Kabul Edilmeyen Gönderiler

Kullanılmış, ambalajı kaybolmuş, hasar görmüş, yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, teslim tarihinden sonra 14 günden fazla süre geçmiş ürünlerde iade koşulları geçerli değildir ve iadeleriniz kabul edilmemektedir.

Teslim Alınmayan/Adres Hatası Nedeniyle Ulaşmayan veya Alıcıya Adreste Ulaşılamadığı için Teslim Edilemeyen Gönderiler

Ödeme aşamasında belirttiğiniz adrese;

 • Adres hatası,
 • Alıcının kargoyu kabul etmemesi
 • Alıcıya adreste ulaşılamaması
 • Alıcının adresten taşınması

gibi sebeplerden dolayı siparişiniz teslim edilemediği durumlarda 50 TL iade kargo bedeli ödeme tutarından düşülerek ürün iadesi gerçekleştirilir. İade bedeli ürün depomuza ulaştıktan 48 saat içerisinde otomatik olarak gerçekleştirilir.

Ücretsiz Kargo

1000 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz!

30 Gün İçinde İade

Ürününüzden memnun kalmazsanız paranız iade.

1. Kalite Ürünler

Sadece yüksek kaliteli ürünler satıyoruz.

100% Güvenli Alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz sizinle bankanız arasında.

Saat
Dakika
Saniye

Sınırlı Sayıda Ziyaretçiye
Sepette %15 İndirim 🎉

Formu doldur, 24 saat geçerli kupon kodunu hemen kullan!

🎉

İşte %15 indirim için kupon kodunuz 👇

FIRSAT15 Kopyalandı!

Ürünleri sepetinize ekledikten sonra ödeme kısmında bu kupon kodunu kullanabilirsiniz 😍